MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

musallat oldu!!!

musallat oldu!!! Empty musallat oldu!!!

Mesaj  hello_kitty Salı Ağus. 05, 2008 12:28 pm

BU YAZ DEĞİL ONDAN ÖNCEKİ YAZ YAZLIKTA YAŞADIĞIM BİR OLAYI PAYLAŞMK İSTİYORUM SİZLERLE.. İNANIP İNANMAMAK SİZE KLAMIŞ AMA ANLATTIKLARIM TAMAMIYLE DOĞRUDUR VE OLAYI DÜŞÜNDÜKÇE HALA TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUO!! Benim yazlıkta derya adında bir arkadaşım vardı bu arkadaşımın annesi türk babası almandı. derya'lar bizden sonra geliyor ve yalnızca 6 hafta kalıorlardı çünkü okullar orda bizden sonra kapanıo ve önce açılıo nese derya'nın geldiği akşam saaat 19-20 felandı iştee sarıldık seni çok özledim bizde seni çok özledik felan kısacası hoş geldin 5 gittin muhabbeti.

yazlıkta isviçreli bir aile'ye satılmış bri ev wardı ewin içi eşyalıydı klima felanda wrdı buzdolabıyatk koltık masa çamaır makinesi bulaşık makinesi yni ev dört dekora edilmiş ama almak isteyen gezsin die açık bırakışmıştı yazlık site olduğu için korkmadan evi açık bırakmışlar bissde akşamlarımızı genelde o evde geçirirdik derya'yıda götürdük oturduk muhabbet edios işre derya cin çağıralım mı dedi bssde ,iide bs çağırmayı bilmıyoruz dedik oda bn almanya'da öğrendim dedi nese bssde tmm dedik evin yatak odasına çıktık mum felan yaktık ışıkları söndürdük çember kurduk el ele werip oturduk derya almanca bişilr soledi we bir an sessizlik oldu sonra evin camları kapıları pencereleri nasıl birbirine vuruo açılıo -kapanıo mumlar yanıo-sonuo felan bizde hemen koşa koşa aşağıya indik çok korkmuştuk bir kaç kişi ağladı felan işte su içtik ama o günden sonra hiç bişi eskiis gibi olmadı..

Derya'da bazı tuhaflılar sezmeye başladık derya bir an hiçolmadığı birii gibi dawranıo sonra'da ağlamaya başlıodu nese bir gün parkta buyuk gondolda oturuurken drya kalkıp gondolun etrafında daireler çizmeye başladı bizde otur felan dedik oturtmaya çalıştık ama sanki kıza deli gücü gelmiş gibiydi iice korkmaya başlamıştık sonra onlar burda felan dedi o gunden beri bni yalnız bırakmıolar her yerdeler dedi sonra koştura koştura ewe gitti. bizde yavaş adımlarla evine gittik derya ağlıodu wee deniz gel deniz gel diodu bnde gitttim derya'nın elinde mangalların temizlendiği ucu jilet altı fırça olan aletlerden wrdı we bna saplamayaklaktı o an derya'yle göz göze geldik ve gözleri normalde mavi olan arkadaşımın şimdi ise gözleri kapkaraydı oyle bir koşturdum ki arkadaşlarda dışarda beklıoduu onlarla koşmaya başladık hepimiz ağlıoduk wedua etmeye başladık dualarımız bitince elinden o fırçayı attı yere düştü bizde yanına gittik bn bole yapmak istemıorum dedi azrtık emindik cinler derya2nın içine girmiş onu kontrol ediorlardı. artık derya'dan korkkar olmuştu 2 gün sonra derya yine tuhaflaştı ne olduğunu bilmediğimiz bir dilde konuşmaya başladı gözleri yine simsiyahtı (sanırım arapça yda farsçaydı) bnde dayanamayarak sen numara yapıosun bizikandırmak içind edim we eğer sen derya değilsen benım boğazımı sık dedim we o anda bnı boğazımdasn tutup havaya kaldırdı emin olmuştum sonra annesi geldi oda ağlıodu çok kotu bişi kızının o halini görmek ve elinden hiç bişi gelmemesi o ayz çok sancılı geçti bizm için derya'lar gidrken hepimi içimizdeb bir ohhhhh çekioduk.

sakın bir daha cin çaırmayın ve bole warlılarla dalga geçmeyin ve onların warlığına inanın çünküderya2nın yerinde hapimzi olabilirdik umarım bi daa boel şeyler yaşamayıss yorumlarınızı beklıorum ..teşekkürler
hello_kitty
hello_kitty

http://www.asii-serserii.tr.gg

- Similar topics