MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

garip eğlence::..!!

garip eğlence::..!! Empty garip eğlence::..!!

Mesaj  hello_kitty Salı Ağus. 05, 2008 5:01 pm

Slm arkadaşlar ben osmaniyeden hakan anlatacagım hikaye tamamen gerçektir ama yine de inanıp inanmamak size kalmış.bizim mahalle de hacı die yaşlı bir amca yaşıyodu.şimdi öldü.onun anlattıklarını bizzat yaşadıklarını anlatacagım.bizim orda şeytan yolu dedigimiz çok karanlık bir yol var ve hacı amcanın evi de bu yoldan geçiyor.işten geç geldigi için hacı amca hergün cinler gördügünden bahsederdi.hatta cin çocuklarının peşinden aglayarak geldigini ve onları defalarca kovaladıgını söylerdi.adam alışmış artık hiç korkmuyo.asıl olaya geliyorrum.birgün hacı amca işten gelir ve yaz oldugu için dışardaki sedire uyur.uyuduktan sonra 2 adam gelir.ya kalk eglence sen ne yatıyosun derler ve bunu kaldırırlar hacı amca yorgunum falan desede dinlemezler.bizim ordan bi otoban geçer ıssız bi yerdir.oraya götürürler.hacı amca bi bakar.

sofralar kurulmuş davullar çalıyor keçiler kesliyor egleniyolar.neyse hacı amca da eglenir yemek yer gecenin sonun da herkesin sol serçe parmagına kına sürerler tabi hacı amcaya da.sonra hacı amca müsade ister.ordakiler bin şu keçiye de seni götürsin derler.önce şaka yapıolar sanar.gülerek keçi nasıl götürecek beni der.ya sen bi bin ondan sonra kjonuş derler.neyse biner arkasını dönüp hadi ii akşamlar dicek.bi döner ki evinin önünde ne çabuk geldim der ve şaşırır.bakar keçi gitmiyo buna bakıo içeri girmesini bekliyo hacı amca içeri girer girmez kayboluyo neyse hacı amca yine aynı sedire yatıo uyuyo.ve birden uyanır ohh rüyaymış der.buraya dikkatli okuyun.rüyaymış der ama sol serçe parmagına bi bakar kına var.kafayı yiyecek gibi olur.yani cinler adamı götürmüş bir güzel eglendirmişler.bu olay gerçektir.isteyen inanır isteyen inanmaz.
hello_kitty
hello_kitty

http://www.asii-serserii.tr.gg