MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülenay - Hayal GözLüm

Gülenay - Hayal GözLüm Empty Gülenay - Hayal GözLüm

Mesaj  hello_kitty Çarş. Ağus. 06, 2008 4:45 pm

Sevilmeyi sevmeyi en güzel duyguları,rengarenk şu hayatımı hepsini ben senden öğrendim.Ağlayan şu gözlerimi şu en acı hislerimi pınarını silmeyi hepsini ben senden öğrendim

sen benimsin hayal gözlüm şu yarınlar ikimizin sensiz olmam asla olmaz ben senden hiç ayrılamam ki
sen benimsin hayal gözlüm şu yarınlar ikimizin sensiz olmam asla olmaz ben senden hiç ayrılamam ki
sensiz olmaz asla olmaz ben senden hiç ayrılamam ki

Sevilmeyi sevmeyi en güzel duyguları rengarenk şu hayatımı hepsini ben senden öğrendim ağlayan şu gözlerimi şu en acı hislerimi pınarını silmeyi hepsini ben senden öğrendim

sensiz olmaz asla olmaz ben senden hiç ayrılamam ki

SEVİLMEYİ SEVMEYİ EN GÜZEL DUYGULARI RENGARENK ŞU HAYATIMI HEPSİNİ BEN SENDEN ÖĞRENDİM AĞLAYAN ŞU GÖZLERİMİ ŞU EN ACI HİSLERİMİ PINARINI SİLMEYİ HEPSİNİ BEN SENDEN ÖĞRENDİM
SEN BENİMSİN HAYAL GÖZLÜM ŞU YARINLAR İKİMİZİN SENSİZ OLMAM ASLA OLMAZ BEN SENDEN HİÇ AYRILAMAM Kİ...!
hello_kitty
hello_kitty

http://www.asii-serserii.tr.gg