MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

duygusal nıckler

duygusal nıckler Empty duygusal nıckler

Mesaj  kittyemo Perş. Ağus. 07, 2008 11:08 am

Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”

Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kadar sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoksa sende sever misin?

İşte birbirinden güzel sevgi nickleri.. Güzel msn nickleri paylaşmaya sevgi nickleri ile devam ediyoruz. Ziyaretçilerimizin gönderdiği sevgi nickleri, sevgi msn nickleri;

> YoLdA beni ne görseler ya şu kızı unut unut diye başımın eteni yediler ama ben şuan sana şunu diyiyorum gÜl BEn seni unutucak kadar yürekle diğilim..

> Gece midir insanı huzunlendiren yoksa insan mıdır huzunlenmek ıcın geceyı bekleyen..!

> Gidene kal demek ZAVANLILARA kalana git demek TERBİYESİZLERE dönmeyene dön demek ACİZLERE hak edene yol vermek bize YAKISIR..

> Ben Seni Dün Sevmedim; Çünkü Dün Bitti… Ben Seni Bugün Sevmedim; Çünkü Bugün Bitecek… Ben Seni Yarın Sevdim; Çünkü Yarınlar Hiç Bitmez…

> Hayatta En Acı Şey=Unutmak, En Güzel Şey=Sevmek, En Üzücü Şey=İntikam, En Sıcak Şey=Arkadaşlık, En Feci Şey=Unutulmak
> Ağlamak Çocuklara, Afettmek Allah’a Mahsus. Birgün Beni Aldatırsan; Çocuk Deilim Ağlamam, Allah Deilim Affetmem [

> Bir Deniz Düşün “Susuz” Bir Gece Düşün “Uykusuz” Bir İnsan Düşün “Sevgisiz” Bir Bahar Düşün “Çiçeksiz” Bir de Beni Düşün “Sensiz” “İMKANSIZ
kittyemo
kittyemo

http://www.kittyemo.tr.gg

- Similar topics