MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

senınde yolun acık olsun guzeller guzelı

senınde yolun acık olsun guzeller guzelı Empty senınde yolun acık olsun guzeller guzelı

Mesaj  kittyemo Perş. Ağus. 07, 2008 10:18 pm

Senide Yolun Açık Olsun Güzeller Güzeli
Ferhat Tahir

Evet.... en sonunda o çok merak ettiğin yazıyı aldın...
Zaman doldu demeyeceğim zaman taşıyor benim için artık. Gitme zamanı geldi. Şimdi kızacaksın bana hani çok uzun bir yazıydı diye ama senden çok özür dilerim. 13 sayfalık bir yazının anlamsız olduğunu benim için bir yarar sağlamayacağını düşündüm (bu yazı restore edilmiştir)çünkü anlatılmak istenen hep aynı olacaktı. Haksızlık olmasın diye yinede uzun yazıyorum. 3.5 yıllık İstanbul macerasının en güzel günlerini senle geçirdim. Bir bakıma kurtuluyorsun benden de diyebilirim. Nasıl aşık oldun diye sorarsan, hiçbir zaman tadamadığım kadar mutlu olmamı sağladın ve bütün bunları yalnızca sözlerinle, güzelliğinle, tatlılığınla yada sevgi sandığım işaretlerle değil, kendin olmakla başardın. Bana benliğimi hatırlattın, güzellikler kattın, saklı kalmış ferhatı yeryüzüne çıkardın. Şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o güzel sıcaklığı hissettirdin bana. Bazen beni olmadık şeylerden, gözün üstünde kaşın var diyip sözlerinle kırdın. Ama sende hiç istemediğim şekilde kırdırdın kendini. Bazen çok çelişkilere düşürdün beni. Çoğu zaman uyku uyutmadın bu üç maymun hallerinle. Ama seni sevmekten vazgeçmedim. Herkes görüyordu bendeki sevgiyi yüzümdeki tarifsiz sevinci, farkında olup hayrete düşen bile oluyordu. Zeynebim şarkısını bıkmadan başa alıp dinliyorum güzeller güzeli. Sevgililerin yıllardır kullandığı klasik aşk sözcüklerinin benim sevgimi anlatmaya yetmediğini düşünüyorum artık. Meğer seviyorum dediğim insanları hiç sevmemişim. Bunu sende fark ettim ben yada bana sen fark ettirdin. Sen farkında olmadan ben ne dağlar deldim ne çöller aştım bu yürekle. Seni seviyorum cümlesinin verdiği o sıcaklığı sana söylediğimde anladım. Daha önce senle güldüğüm gibi hiç gülmedim. Sen güldüğünde ise gözlerinde o güzellikleri görüyor o yüzden sana güzeller güzeli diyorum. Verdiğim her selam sana sarılmak gibiydi benim için. Aldığım her karşılık ise senin yüreğinden gelen bir öpücük gibi yanağımda hissediyordum. Tabi bunlar hayal ürünü güzeller güzeli. Ak yada kara düşüncesine gelince bunun ortasını tahmin etmek zordur demiştin. Biliyormusun ? hayatımda hiç gri olmadı. Ya siyahtı yada beyaz. Senle olan bölüm bembeyaz bir sayfaydı ve hep öyle kalacak. Benim kalbimi çalmak zor demiştin. Ben bunu başaramadım güzeller güzeli. Sanki kalbinin etrafı surlarla çevriliydi. Aynı İstanbul gibi ve bu kısacık zaman diliminde geçemedim surları, geçip o güzel kalbine ulaşamadım. Feth edilmesi çok çok zor benim için artık. Tek hayalim kahkahaların en güzelini yine seninle atmak, yemeklerin en güzelini yine seninle yemek. Tek korkum ise bu istanbulun seni değiştirmesi. Gidiyorum güzeller güzeli seni çok seviyorum diyerek gidiyorum. Sakın çekinme duygularını söylemekten.YİNE ESKİ YANLIZLIĞIMA GERİ DÖNEREK HAYATI EN GÜZEL ŞEKİLDE YAŞAYACAK KADAR GÜÇLÜYÜMDÜR. Çünkü sen benim için bir mucizeydin. Stresli bu gecede kemirdiğim kalem bir satır daha yazamadı artık. Seni düşündüm seni düşündüm seni düşündüm de şaşırdı pusulam rotasını güzeller güzeli. Seni tanıdığımdan beri ben senin oldum. Ve sen o eşsiz güzeller güzeli melek yüzünle beraber hep bende olacaksın. Gıcık, keçi inatlı bu yürek seni çok özleyecek.
SENİ ÇOK SEVİYORUM... HAKKINI HELAL ET

bunu okurken gercekten agladım arkadasslar oykuler bolumu olmadından sıırlere yazdım....
kittyemo
kittyemo

http://www.kittyemo.tr.gg

- Similar topics