MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları Empty Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Mesaj  hello_kitty Cuma Ağus. 08, 2008 2:19 pm

Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yaşadı tek taraflı Sorma gitsin Yokuşlarım nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakıl taşı modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime değmeyin rüyalarımda karmaşık teranelerde yazarım Olsun varsın anlaşılmaz olsun yunusun kalbi çöple dolsun Körpe duygularımı kahpelere de verdim sahteliklerim menfi Düşlerimde karakter oldum üzgünlüğüm kendime özgü Son hataların yok telafi lüksü küskün düştüm müstakil bir onurun Miras kaldı küskün,düşen ağlamaz yazılarımın ana temasıydı Ben bildim kendimi sessiz kaldım isyanlarımı da yüreğime gömdüm Mültecilerimi öldürdüm hepsini Lolipop şekerleriyle 18ine kadar flörtsün ve mahluk söyle adın nedir? Kaç harften oluşuyosun? Kaçın sesli? Kaçın sessiz? Kaç davranış sergiledin? Kaçı yerli? Kaçı yersiz? Koş saraylarıma bulabilirsen beni Konuş ve dertleş eskisi gibi Bul seni getir bana hediyem ol AKLIMIN ODALARI SENLE DOLDU TAŞTI (3x)
hello_kitty
hello_kitty

http://www.asii-serserii.tr.gg

- Similar topics