MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

delikanlı nickler!...

delikanlı nickler!... Empty delikanlı nickler!...

Mesaj  hello_kitty Salı Ağus. 05, 2008 2:00 pm

delikanlıyım diye geçinenleri için değil.
Harbi delikanlı adamlar için nickler bunlar.
ağzından değil yüreğinden konuşan delikanlılar için nickler.
delikanlı adamlar msn nickleri olarak kullanabilirler.
Light erkeklere alerji yapar

zamanında söz etmesini bilen özür dilemek zorunda kalmaz.

her karesi siyaha boyanmış bir bulmacayım.. çözmeye çalıştıkça içimde yok olursun!

eski resimler gibisin tatlı lakin eskisin!

olmadığım insan olup sevilmektense kendim olduğum için nefret edilmeyi seçerim.

En büyük fırtınalar içinde olsan bile ümidini yitirme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar

yabana atılan bir sevgi var orda ben yokumç
cevaßını aLamadıım SoruLar waR hayaTtan..ama oLsun heR soruma cevap buLaßiLseydim hayaTın hiç tadı kalmazdı

Yapma demagoji alırım aklını, girme polemiğe yıkarım değer yargılarını

Çapın kadar konuş, kütleni hesaplıyım...

'beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı'

senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok ederek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre

yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır,26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 7,4 şiddetinde euroalem.com bir osmanlı tokadı patlatırım.Kafanda belirecek fay hattından sen sorumlusun.

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi?

KenDimi KapaDım ßi odaYa ßitti aKsiyonLaRım,seN yoKKen yaNımDa DuRuR hayaTa daiR fonKsiyonLaRım

Takıl benle hayatın KARARSIN

"hayatımsın..." sözünde gizli özne sanmıştım kendimi...

iÇiNe DerT oLacaK SaNa SoN ßakışıM..!

bir köpeğin dostluğu daha iyidir bir dostun köpekliğinden

Hayatı bir çocuk gibi Yaşamaya bak;

En ufak şeylere sevin, çığlık at.

En büyük Dertlere merül merül bak...

sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın

gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın...

yanılıyorsun, gayri ben senin bildiğin adam değilim

eğer ıslanıyorsam bir başıma bulvarlarda
bu benim kendi itliğim.zaten istesen de sevemezdin beni senden sonra anlamını da yitirdi gözlerim
şimdi dünya güzeli gelse de tutup aşk dese
hoşt derim.
Bir ölü kapalı gözleriyle ağlarsa, bin ölünün kemikleri titrer.Her biri Cuma günü gözlerini açsa,yüz bin ölü "ah" eder…

---Zihnimin derinliklerinde yaptığım kazılarda onca yılın çöpleri yatılı.Onların içinde binlerce ölümsüzlük ölümü görmüş

ALEMIN DERDI BEN OLMUSUM DEMEKKI ZAMANINDA COK KOYMUSUM

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPINMAYI BIRAK ZEVKINE BAK

ELALEM CUZDANINI KOYAR BEN YUREGIMI KOYDUM

BIRGUN ALYAZMALI SELVI BOYLUM BIR YARIM OLURSA ANAMA BABAMA BAKTIGIM GIBI BAKARIM FAKAT DUDAGINDA RUJ ARDINDA PUST VARSA ANAM AVRADIM OLSUN BEN ZIN DOKER YAKARIM

BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

konu$acaksan öyLe ßir Konu$ki Inanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßir Gitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSende AğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

KAN GöRMeK iSTiO GöZLeRiMyA aKMaLı BeNDeN yADa aKıTMaLıYM BiRYeRLeRDenÖLüM iSTio BeDeNiMyA öLMeLiYiM yAdA öLDüRMeLiYM RuHSuZ BeDeNLeRiÇıĞLık iSTio KuLaKLaRMyA aTMaLı DeRNDeN yAdA aTTıRMaLı DeRiNLeRDN

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiRkIr kALbİmİ GöNLüN oLsUnaL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUNŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN!!!

sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Yalanlamak ve reddetmek için okuma!
İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma!
Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma!
Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku!

HESABI SON LOKMAYI YİYEN DEĞİL SON SÖZÜ SÖYLEYEN ÖDER

Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

--------------------------------------------------------------------------------

ben hıc kımse ıcn hayal kırıklıgına ugramadım cunku hıc kımse ıcın hayal kurmadım

VARSA KADERINDE TECAVUZE UGRAMAK CIRPI9NMAYI BIRAK DA KEYFINE BAK

SIGARA VE ALKOL INSANI YAVAS YAVAS OLDURUYORMUS ULAN ZAETN KIMIN ACELESI VARKI

GIR SITELERE PROFIL OLUSTUR SOLE ULAN RUHUN KAC KURUSTUR

DELIKANLI ADAM SIYAH GIYER BEYAZ ICER

SOKAKTA GEZIYOR BIR DELIKANLI ESRAR CEKIYOR GOZLERI KANLI OYLE BIR SEVDIGI VARKI ALLAHINA KADAR SEVDALI

YIGIDE MEKAN SORULMAZ

BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM

BENIM ADIM EZANLA BASLADI SELAYLA BITER ISTEYENE DEGIL ALYINA GIDER

ELIMIZDE 3-5 JILET YARASI BIR KAHPENIN HATIRASI SEVDIKTE NE LDU EFES PILSEN ZENGIN OLDU

BIR GECEDE SEVDIM SENI BIR GECEDEDE UNUTURUM

BENIM RAHAT EDEMEDIGIM YERDE KİMSE ISTIRAT EDEMEZ

ULKUCU SEFERDE BASKA MECRALARDAN AKMIS IRMAKLARIN SUYUNDAN ABDEST ALMAZ LIYAKAT VE SADAKAT NEDIR EN IYI ULKUCU BILIR

AGLAMAKTAN YASMI KALDI GOZLERIMDE DAMLAYACAK BU HALIMDEN ANLAMYAN OLUNCEMI ANLAYCAK

SAHA KALKMIS BIR ATA ELBET MEYDAN YARASIR SIZLERE RAHAT KOLTUK BANA ZINDAN YAKISIR

SENI KALBIME GOMDUM BENDEMI ISE TAS DUVARA

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN BIZ KAYSERİLİYİZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

KAYSERİDEN FERMAN GELDIKTEN SONRA AMERIKADA OLSAN BILE KELLEN GIDER

BURASI KAYSERİ FERMAN GEREKMEZ DELIKANLI YUVASIDIR CAKALLAR GIREMZ

1) ßugün Sen!n için ß!r Kurßan Kest!m ß!LekLer!m HaLa Kanıyor Ve Acıyor

2)Kapat GozLérini Vé Bana Bak Bén! Diyé Né varsa Gordugun i$té O Sénin Yoklugun

3)Fani Dunyanin Baki Padisahi Dégiliz Biz parcaLAnmis Gonul HirkaLarini Yamar Dikeriz Biz DostLarLA agLAr DostLarLa GuLEriz

4)GozLérDé Yas Yoksa Ruh Gok KusagiNa SaHiP oLaMaz!

5)Gozun Aydin Artik Ozgursun Artik ßaGimsizzsin SabaHa Butun uCakLAr Vé KucakLAr Sénin

6) Seni Hayatın Kurallarına Göre Değil Kafama Göre Yaşadim

7) Hãsrêtîm'd!ñ $îmdî îsê Ñêfrêt!m'sîñ, duy bunlãrî; kãlbîñê î$lêsîñ, sêñ ñãsîl bîrîsîñ?

8)Sen Benim Hem var oluş ; Hemde Yok Oluş Sebebimsin

9)ßéni kãybetmeyi Gözé ãLãnı, kãzãnmãk için AsLã uğrãşmãm

10)§!L~~ ÂdImI~~ ßã$tãn~~ ¥ãSs~~ kãLßiné , ßã$~~ hÂrf!~~ ßü¥ük~~ QLSuN

11) Tek Yürek Tek Bilek!Kralına Tek Kurşun

12) kéLam yétér mi sandIn ka¢ pakét tütün ßitérdé dérdi ßitméz insanIn

13)b1r hayat sectim ! hayat'larin icinden sebebsizce ya$iyorum õLmek isterken deLice

14) RüzgarLarı ßekLerim Penceremde, GeLmiceğini ßiLe ßiLeGeLsede Deva OLmaz Kokunu Getiren RüzgarLar, GözLerimdeki Yaşı SiLmeye

15) yıllar önceydi cokta güzeldi simdi düsününce Benimsin demistin bende Senin renkli RENKLI RUYALAR Oteli'nde

16)Paylaşmanın Asaletini Hiç Bir zaman ßenciLLiğin ÇirkinLiqine Tercih Etme & Öyle ßir SevqiLi Seçki Sen Onun İçin Ölümü Düşünürken O Senin İçin Çoktan Ölmüş Olsun

17) Bir Oyun Deilmi Hayat Sahnelenmeyen Oyuncu Olmak Dururken Seyretmek Neden? Herşey Boş Dünyada Herşey Boş Hayatta Yaşadığım Kar Yanıma

18)YAŞAMAK ANLAMAKSA ANLADIĞIN KADAR YAŞARSINANLAYANA

19)DuyguLarı açığa veren gözLer oLmaSa kaLp hisLerin Mezar taşı oLurdu
20) hêpsí gídící sên kâLıcı,hêpsí ânLık sên hâyât døLu,hêpsí çøcukçâ sên gêrçêkçê,hêpsí ôyLêsíne sên ôLêsíyê

21)iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir

22)GençLigimizi yakanLara , Sevdiqimizi eLimizden aLanLara , Kolumuza jilet attıranLara , Kadehi eLimize tutuşturanLara,her Kuytu köşede esrarı cektirip üçlüyü tersten yaktıranLara isYanım aLLah'a degiL Tüm aLLah'sızLara! Günahkar SokakLarın tövbekar DelikanLısı

23)İnanıyorsan savunduklarına, arkasında duracaksıngerek yok cellada cıkarıldığında darağacına, tabureye sen vuracaksın !

24) ßëDëñîM |{å®åñ£ı|{£å®Då ø£åñ §ëñ§îZ£îğë ®µ]¬[µM §åñå åî±

25) NØk†ayı kØyduğum æN N£ S£nd£n ßir £S£r N£d£ ߣnd£n ßir iz kæLæjæk

hello_kitty
hello_kitty

http://www.asii-serserii.tr.gg

- Similar topics