MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rüyalara İnanırmısınız !!!

4 posters

Rüyalara İnanırmısınız !!! Empty Rüyalara İnanırmısınız !!!

Mesaj  Admin Salı Ağus. 05, 2008 3:20 pm

Size kendi başıma gelen bir şeyi anlatmak istiyorum.Böyle bir şeyi bana biri anlatmış olsa inanmazdım sanırım.Olay garip bir rüya görmemle başladı.Rüyamda ufak uzun sarı saçlı bir kız görmüştüm.Bu rüyayı yaklaşık 2 3 kere gördüm.Açıkçası pek umursamadım.Yaz gelmiş her yer yeşillik içindeydi.Biz ailece her yaz en az 7 8 kez pikniğe ya da balığa gideriz.Gene bir piknik havasında annem babam ve amcamlarla gittiğimiz piknik alanında,ufak bir tepenin yamacında harabeler vardı.Benimde eskiden beri harabeler ilgimi çekmiştir.bizimkiler sofrayı kurana kadar bende kuzenlerimle harabelere doğru yürümeye başladık.Yavaşça önce ben sonra kuzenlerim harabeye girdik.Duvarda is gibi bir şeyle yapılmış bir kuş resmi vardı çok ilginçti.Sonra duvarlarda mermi izleri gördük.Diyeceksiniz ki mermi izlerini nerden biliyorsun.Silahlara karşı bir hevesim vardı bir zamanlar.Neyse sonra yerlere baktığımızda bir sürü ayakkabılar terlikler ve boş kovanlar vardı.Sanırsınız ki ayakkabı mağazası…Daha sonra oradan çıktık.Yanında bir yer da ha vardı sanırım eskiden yün yapılan ufak bir atölyemi bilmiyorum öle bir yer vardı oraya girdik gene orda da aynı silah izleri ve yerlerde boş kovanlar vardı.Oradan da çıktık sonra annemin sesini duydum geri piknik alanına döndük.Ama harabelerin az ilerisinde yarım bırakılmış bir inşaat vardı dışı yapılmış her nedense yarım bırakılmış.Gözüm direk aşağıya inerken oraya takılmıştı.Yemeğimizi yedik ve sanki biri ayaklarımı çekiyordu ne oldu anlamadım kendimi bir anda inşaattın önünde buldum.Oraya neden gittiğimi bile anlamamıştım.Kuzenlerimde arkamdan gelmişlerdi.Biraz dışardan inşaata baktım,sanki bir şey beni içeriye çekiyordu.Elime bir ağaç parçası aldım gene önce ben sonra kuzenlerim içeri girdik.Ama tırsmadık değil.Sanırım 4 katlı bir yerdi.Zemin kat karanlık olduğu için giremedik.En üst kattan başlayarak dolaşıp aşağıya indik.Sonra bir ses geldi sanki biri duvarı yumrukluyordu.Hepimizde bir anda sustuk sesi duyunca kuzenlerim kendilerini dışarı attılar hemen.Ben içerdeydim tırsmıştım ama içimden çıkmak gelmedi.

Sonra merdivenden inecekken tuvalet gibi bir yer gördüm.İçerde yerlere serpilmiş çimentolar vardı 3 tane tuvalet vardı içeride.Yavaşça bir adım attım.1. tuvaletin içinde böle bir avuç saç ,sanki kopartılmış gibiydi.2.tuvalete baktığımda yırtılmış paramparça kıyafetler vardı.Tam 3.ye bakacaktım ki siyah bir karaltı gördüm.Ondan sonra kendimi inşaatın penceresinden dışarı attım.Orda gördüğüm şeyi kuzenlerimde inşaatın dışından pencereden görmüşler.Hemen koşmaya başladık.Sonra o karanlık şey her neyse pencerede kayboldu.Bu olaydan 3 gün sonra gene o kızı rüyamda gördüm ve ‘’bana güven’’ dediğini duydum anında uyandım zaten.Sabah olmuştu ve ben uyuyamamıştım.Bu rüyaları birkaç kere daha gördüm.Sonra her şey bitti derken bir gece gene o kızı gördüm rüyamda elimden tutup gitmeliyiz dedi ve gene sıçrayarak uyandım.Ertesi gün işe gideceğim için uyumak zorundaydım.Zar zor uydum sabah kalkıp işe gittim.Ulusa götürülmesi gereken evraklar vardı.Eleman olmadığı için ben götürmek zorunda kalmıştım.Tam işlerimi hallettim derken eksik bir evrak olduğunu anlayınca geri dönüp evrağı götürdüm.İşim bitmişti ve yorgunluktan ölüyordum.Tam Anafartalar Çarşısı’nın önünden geçiyordum,orda biraz durakta oturayım dinleneyim dedim kendi kendime sonra içimden bir ses bir an önce işe gitmemi söyledi.Metroya bindim ve bir sarsıntı oldu metronun ray değiştirdiğini düşündüm 20 dk sonra işe gittiğimde bir baktım tüm çarşı televizyonların başına geçmiş.Bende merak ettim neler olduğunu televizyona bakmamla şoka girdim.Anafartalar çarşısında patlama olmuştu metroda ki sarsıntı o yüzdenmiş meğer.o kızın neden rüyama girdiğini ve o inşaatta gördüğüm şeylerin neden olduğunu anlamıştım bir anda.O kız olmasa şu anda ölmüş olacaktım.O küçük kız rüyalarımda gösterdiği her şey çıkmıştı bunlar kafamı uzun zaman karıştırmıştı.Patlamanın öncesinde rüyamda iki arkadaşımın kanlar içinde yerde yattıklarını görmüştüm ama çok şükür bir şeyleri yok.Biri patlama olduğu saniye tam çarşının köşesini dönmüş diğer ise otobüse yeni binmiş biraz uzaklaşınca bomba patlamış.Onların yaşadığına seviniyorum.Küçük kız sana borçluyum.Bunu yazarken bile her şeyi sanki baştan yaşıyorum.
Admin
Admin
Admin

http://muhammed-yasin.benimforum.org

Rüyalara İnanırmısınız !!! Empty Geri: Rüyalara İnanırmısınız !!!

Mesaj  kittyemo Çarş. Ağus. 06, 2008 1:18 pm

wuhuuuu hay tüğlerim diken diken oldu arkadasım yah!!!bende ankarada yasıyordum 1ay oncesıne kadar bu harabeler nerde ya!!!!mrk ettım...okurke sankı bende senn yerıne yasadım olayı yah!!!! iii delırmemısın ben olsam olmustum sımdıye helvam yenıodu...o patlamada bende o gun gıtcektım vazgecmısıtım!!!!
kittyemo
kittyemo

http://www.kittyemo.tr.gg

Mesaj  Admin Çarş. Ağus. 06, 2008 2:01 pm

bu konu alıntı ben yaşamadım
Admin
Admin
Admin

http://muhammed-yasin.benimforum.org

Mesaj  kittyemo Çarş. Ağus. 06, 2008 2:14 pm

anladım sen yasadın sandım ole anlatılmıs:D
kittyemo
kittyemo

http://www.kittyemo.tr.gg

Mesaj  Quake3883 Çarş. Ağus. 06, 2008 2:46 pm

(Ç)Alıntı Very Happy
Quake3883
Quake3883

http://Sananeysebanane.coom.tr

Mesaj  respect3883 Perş. Ağus. 07, 2008 8:58 am

waays bea cok gusel maho benimde babamın basindan gecen bi olay var böle bunun gibi deil tabide anltmak istemiyorum
respect3883
respect3883