MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dikkat!!:.

dikkat!!:. Empty dikkat!!:.

Mesaj  hello_kitty Salı Ağus. 05, 2008 4:59 pm

2008 yılının Ocak ayında yaşadığım bir olayı anlatacağım. Sömestr tatilindeydik. Biz üç arkadaş bir akşam arkadaşın evinde toparlandık. SOnra 5-6 kişi daha çağırdık telefonla. Evde yetişkin kimse yoktu. SOnra biz kızları korkutalım falan diye Cin çağıralım hadi dedik. Arkdaşlardan biri Kuran-ı Kerim'i ezbere biliyordu. Cin suresini okumasını istedik ondan.Fakat o okumak istemiyordu. Biz iyice ısrar edince okudu. birkaç dk. bekledik parmaklarımız fincanın üzerinde. Birşey olmadı. 5-10 dk bekledikten sonra aniden elektrikler kesildi. Tabi kızlar çığlık içinde. ben baktım yanıma ahmet yok. Demek o kapattı elektriği diye düşündüm. Muhammed çok korkmuştu ve "ben size demiştim yapmayalım diye" söylenip duruyordu. Bİr süre sonra elektrikler geldi. Derin bir oh çektik. Ben Ahmet'e bakayım diye mutfağa gittim. Işığı açtım. Ahmet köşeye büzülmüş titriyor ve ağlıyordu. BEn hemen diğerlerini çağırdım. Ahmeti sakinleştirmek o kadar kolay olmadı.Anllattıklarını duyunca bizde çok korktuk. Bize şunları söyledi "Elektrik kesildiğinde birşey beni boğazımdan çekti. Öleceğimi zannettim.Sonra iki tane şekilsiz yaratık üzerime geldi. BAğırmaya çalıştım ama olmadı. Sesim çıkmıyordu. Onlara vurmak istedim hareket edemiyordum. Sonra bi tanesi sürekli şekil değiştiriyordu. Korkudan ne yapacağımı şaşırmıştım. En sonunda kuvvetimi iyice topladım ve besmele çektim. Besmele çekmemle beraber bunlar bendn uzaklaştı. Ve gittiler" dedi. Bu olayı ancak bugün atlatabilmiş durumdayım. Sizleri uyarmak için bu yazıyı yazdım. Sakın eğlence için cin çağırmayın. Onların adını bile ağzınıza almayın. Çünkü onlardan asla saklanamazsınız.
hello_kitty
hello_kitty

http://www.asii-serserii.tr.gg