MuHaMmEd & YaSiN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceza - Açık Arttırma

Ceza - Açık Arttırma Empty Ceza - Açık Arttırma

Mesaj  hello_kitty Cuma Ağus. 08, 2008 2:23 pm

Yer kaplayan her biri yılan bende kalmasın aklim tamam Açık arttırmayı ben başlattım Satıyorum, satıyorum, sattım Kendini ne sandın acaba metropol kurduğun haram parayla Açtığın garip yarayla sarayda kalmış akliniz sizin belli Kart yasini bilmeM ama senin zeka yasin iki Yer kalmamış beyninizde Feri sönmüş gözlerinde okunmuş satılmaya hazır düşünce Yere düştüğünde olmayan aklına gelecek sahip olduğun her Düşünce Müzayede bağlamında sözlerim satmaya hazır Saçma olan her şeyi gözlerim ben Başladım yok mu arttıran çok ucuz Hep uyuz al domuz tuzla buz oldunuz Ben çoktan sattım kötü düşüncelerimi saçma ideolojilerimi Sizinkilerde elimde paha biçilmez değil 90 derece meyil yukarıdan aşağıya kritiğinizde İyice batin sizi batıran her bos şeyi satın Doğrudan satın alın yolsuzluğu yatıralım Kötülüğü batıralım, bağlayalım kötü elleri Dağlayalım yan bakan gözleri Sallayalım anti realist beyinleri Gençler izlesin simdi beni Yer kaplayan her biri yılan bende kalmasın aklim tamam Açık arttırmayı ben başlattım Satıyorum, satıyorum, sattım
hello_kitty
hello_kitty

http://www.asii-serserii.tr.gg

- Similar topics